Sausio mėnesio svarbiausių Lietuvos sporto įvykių datos.
2019-01-07

1 d. Prieš 105 Rusijoje, Samaroje gimė krepšinio, rankinio, regbio, žolės riedulio pradininkas ir treneris Valerijus Griešnovas

8 d. Prieš 30 metų Vilniuje buvo atkurtas Lietuvos sporto klubas „Makabi“.

12 d. Prieš 80 metų Telšių apskr. gimė Meksikos olimpinių žaidynių prizininkas, dukart Europos čempionas irkluotojas Juozas Jagelavičius.

15 d. Prieš 90 metų Lietuvos stalo teniso rinktinė debiutavo pasaulio čempionate Budapešte, kur užėmė paskutinę dešimtąją vietą.

25 d. Prieš 60 metų Nustojo veikęs Lietuvos kūno kultūros ir sporto komitetas, jo funkcijas turėjo perimti renkama aukščiausioji sporto institucija.

26 d. Prieš 55 metus Maskvoje SSRS bokso rinktinė, kurioje buvo ir Ričardas Tamulis bei Danas Pozniakas, iškovojo Europos taurę

28 d. Prieš 55 metus Vilniuje žymiam Lietuvos aviamodeliuotojui Petrui Motiekaičiui už ženklius laimėjimus šioje sporto šakoje įteiktas Tarptautinės aviacijos federacijos aukso medalis.

31 d. Prieš 55 metus Lietuvos bokso rinktinė pasiekė įspūdingiausią pergalę – per Pabaltijo turnyrą nugalėjo Estiją 10:0.